projektowanie

Świadczymy szeroki zakres usług dopasowanych do indywidualnych potrzeb inwestora, związanych z projektowaniem i obsługą planowanych inwestycji. Specjalizujemy się w  projektach domów jednorodzinnych oraz w niewielkich osiedlach mieszkaniowych. Projektujemy także obiekty użyteczności publicznej. Wykonujemy kompleksowe projekty aranżacji wnętrz budynków mieszkalnych i biurowych, skrojone precyzyjnie względem potrzeb ich użytkowników. Dzięki wzajemnemu zaufaniu oraz bliskiemu kontaktowi z inwestorem zawsze staramy się uzyskać możliwie najlepszy efekt końcowy.

1. Studia i analizy przedprojektowe

• analiza chłonności działki/terenu
• inwentaryzacja i ocena stanu technicznego budynków
• doradztwo w zakresie programu, funkcji i możliwości etapowania inwestycji
• wstępny harmonogram prac projektowych i realizacyjnych

2. Projekty architektury w oparciu o model 3D

• projekty koncepcyjne (architektoniczne/urbanistyczne)
• projekty budowlane
• projekty wykonawcze
• projekty ogrodów, małej architektury

3. Kompleksowe projekty wnętrz

• projekty aranżacji funkcjonalnej wnętrz
• dobór wyposażenia, materiałów i kolorystyki
• dokumentacje wykonawcze i rysunki warsztatowe

Projekty budynków mieszkalnych

Wykonujemy spersonalizowane projekty budynków mieszkalnych oraz kompleksowe projekty aranżacji wnętrz. Nasi klienci mogą opowiedzieć nam, o czym marzą i czego potrzebują dla siebie oraz swojej rodziny. My, dysponując dostępną wiedzą, doświadczeniem oraz narzędziami postaramy się te pomysły wcielić w życie, doradzając przy tym rozwiązania modne, praktyczne i ergonomiczne. Działamy zarówno na projektach deweloperskich, jak również delegujemy architektów do przebudowy starego domu. A wszystko w myśl obowiązujących trendów, przepisów oraz zgodnie z oczekiwaniami inwestora.

Projekt indywidualny domu – Poznań

Chcesz mieszkać inaczej niż wszyscy? Masz konkretne wymagania względem swojego przyszłego domu? Wiesz już, gdzie postawisz kanapę, a gdzie zamontujesz lamele ścienne? W Poznaniu wiele osób dąży do tego, aby bez kompromisów spełnić swoje marzenia o pięknym mieszkaniu. Dzięki projektowaniu indywidualnemu domu mamy możliwość dostosować przyszły budynek do Twoich oczekiwań, a zarazem w taki sposób, aby odpowiadał wydanym Warunkom Zabudowy, czy był zgodny z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Polecamy projekt indywidualny domu także na problematycznej działce – długiej i wąskiej, czy zlokalizowanej na zboczu. Każdą przestrzeń można optymalnie wykorzystać, wkomponowując dom w otaczający go krajobraz.

Przebudowa lub rozbudowa starego domu

Dysponujesz budynkiem mieszkalnym? Być może bardziej niż budowa nowego domu, opłacalna i ekologiczna będzie przebudowa istniejącego.
Projekty budowlano – wykonawcze, które uwzględniają projekty sieci, instalacji, ocieplenia i pokrycia dachu, formy elewacji, powiększenia okien i innych elementów na zewnątrz mogą całkowicie odmienić Twoje wyobrażenia o nieruchomości! Co zrobi dla Ciebie architekt? Przebudowę starego domu w taki sposób, aby prezentował się on całkowicie jak nowa nieruchomość lub tak by zachował swój pierwotny charakter.

Przy przebudowie ogromne znaczenie ma projekt nowego układu funkcjonalnego – niezależnie czy w grę wchodzi demontaż ścian działowych, czy ingerencja w ściany nośne – z dobrze przemyślanym projektem jesteśmy w stanie odmienić każdą przestrzeń. Chętnie przy tym zaprojektujemy rozbudowę starego domu – salonu, jadalni, czy kuchni. Łącząc nowe z istniejącym jesteśmy w stanie odmienić każdy budynek.

Przyjdź do nas także po projekt wnętrz budynku i przekonaj się, że lamele ścienne, odpowiednie lampy, elegancka glazura, szkło i drewno oraz inne modne obecnie rozwiązania mogą sprawić, że przebudowa starego domu będzie najlepszą decyzją.

Nietuzinkowe projekty aranżacji wnętrz i domów

Mieszkaj inaczej niż wszyscy – w pięknym i wygodnym apartamencie. Zleć nam projekty aranżacji wnętrz, przebudowy starego domu lub projekty indywidualne domów. Oferujemy swoje usługi zarówno osobom prywatnym, jak również deweloperom czy firmom budowlanym. Możemy kompleksowo zaprojektować osiedle domów wraz z koncepcjami ich wystroju pod klucz. Jesteśmy otwarci na współpracę w Poznaniu oraz okolicach miasta – zarówno gdy potrzebujesz architekta do przebudowy starego domu, jak i masz do zaaranżowania nowe wnętrza komercyjne i mieszkalne. Działamy także online na terenie całej Polski.

Projektowanie nieruchomości premium w Poznaniu

Nowoczesne i wysoce estetyczne projekty architektoniczne to nasza specjalność. Z powodzeniem projektujemy nieruchomości premium, w tym także unikatowe wille, łączące rozmaite style, rozwiązania architektoniczne oraz elementy ozdobne. Obszar naszej działalności poszerza się z każdym rokiem, a obecnie obejmuje m.in. Poznań oraz inne miejscowości na terenie całego kraju. Naszym Klientom oferujemy fachową pomoc, wsparcie naszego sztabu projektantów oraz kompleksowe doradztwo.

Nieruchomości premium. Projektowanie willi – Poznań i okolice

Jeśli szukają Państwo zaufanego kontrahenta, gotowego podjąć się realizacji najbardziej wymagających zleceń – to są Państwo we właściwym miejscu. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu willi, a do realizacji projektów angażujemy nasz sztab ekspertów. Jesteśmy jednym z najchętniej wybieranych biur projektowych w Poznaniu, a o naszej renomie najlepiej świadczą uzyskane od Klientów rekomendacje oraz dotychczas zrealizowane projekty.

Chętnie podejmujemy współpracę z kontrahentami biznesowymi i inwestorami, poszukującymi unikatowych projektów architektonicznych. Oferujemy im możliwość zaprojektowania nieruchomości premium w dowolnie wskazanym obszarze i według indywidualnie ustalonych wytycznych. Tworzymy zarówno ekskluzywne wille mieszkalne, obiekty usługowe i komercyjne, obiekty parterowe jak i wielokondygnacyjne. Każde zlecenie poddajemy szczegółowej analizie, a realizację projektu konsultujemy z naszymi Klientami. Tworzymy wyłącznie wyrafinowane, przemyślane i najbardziej ekskluzywne projekty nieruchomości premium.

Partnerstwo, uczciwość i fachowa pomoc w projektowaniu nieruchomości premium

kompleksowe projektowanie wnętrz i nieruchomości to nasza pasją, którą z powodzeniem realizujemy od lat. Na bieżąco śledzimy wszelkie nowinki w branży budowlanej, architektonicznej i konstrukcyjnej, które z powodzeniem implementujemy w naszej codziennej pracy. Projektujemy wille wpasowane w otaczający je krajobraz, z obszernymi ogrodami i dodatkową infrastrukturą, wykończone przy użyciu najlepszych materiałów. Każdy projekt opuszczający nasze biuro jest unikatowy, dopasowany do wymagań Klienta i przede wszystkim ekskluzywny.

Wszystkich przyszłych Inwestorów zapraszamy do podjęcia współpracy już teraz. Oferujemy Państwu partnerskie podejście, oparte na zaufaniu, zrozumieniu indywidualnych potrzeb oraz trosce o zadowolenie. Jesteśmy chętni zrealizować projekty nieruchomości premium i wyjątkowych willi zgodnie z przedstawionymi oczekiwaniami. Zapraszamy do kontaktu!