mieszkanie POZ_08

projekt wnętrz

lokalizacja: Poznań
inwestor prywatny

rok projektu: 2021
realizacja: 2021-2022

Głęboki granat, ciepły beż, jasne drewno, złamana biel i antracytowe dodatki tworzą paletę barw wnętrza mieszkania POZ_08. Charakterystyczny detal stalowy w postaci przestrzennego regału oddziela przestrzeń holu od strefy dziennej. Aneks kuchenny wraz z salonem zapewnia otwartą przestrzeń do życia dla jego mieszkańców.

Strefa sypialni nawiązuje kolorystyką i stylem do części dziennej poprzez użycie lameli z jasnego drewna dębowego oraz granatowych frontów. Nie zabrakło w niej miejsca dla łóżeczka dziecięcego oraz przewijaka. Priorytetem dla inwestora było zlokalizowanie w mieszkaniu dużej ilości przestrzeni do składowania, co udało się osiągnąć poprzez liczne zabudowy meblowe wykonywane na wymiar.

Łazienka posiadająca prysznic z kabiną typu walk-in została zaprojektowana spójnie z pozostałymi strefami mieszkania. Udało się to uzyskać poprzez utrzymanie charakterystycznej palety materiałów i dodatków. Na uwagę zasługuje duże lustro powiększające optycznie przestrzeń, a także szafka z umywalką, pod którą mieści się kuweta dla kota.