zespół

Adam Jankowski
Kamil Paszek

ADAM JANKOWSKI – architekt, założyciel pracowni projektowej AMJ studio. Członek Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP).

Studia na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej ukończył z wyróżnieniem w 2018 r. Laureat Nagrody Specjalnej SARP oraz Nagrody Ministra Inwestycji i Rozwoju za pracę dyplomową magisterską wykonaną pod przewodnictwem dr hab. inż. arch. Macieja Janowskiego. Laureat wielu konkursów w dziedzinie architektury, urbanistyki i designu.

Pasjonat motoryzacji i nowoczesnych technologii. Od dziecka interesuje się modelarstwem i klockami LEGO. Uważa, że projektowanie to przede wszystkim kształtowanie przestrzeni w zgodzie z ludźmi, kulturą i kontekstem miejsca.

+48 696 600 603
adam@amjstudio.pl

KAMIL PASZEK – architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. 

W czasie studiów stypendysta na uczelniach zagranicznych: Università degli Studi di Firenze we Florencji oraz Ostbayerische Technische Hochschule w Regensburgu. W latach 2016-2020 zdobywał doświadczenie w renomowanych poznańskich pracowniach. Swoją karierę zawodową chce rozwijać w oparciu o procesy i narzędzia BIM. Stawia na innowacyjne technologie wdrażając się w projektowanie parametryczne.

W wolnych chwilach czyta reportaże Filipa Springera i ogląda piłkę nożną. Jedną z jego pasji jest także ogrodnictwo. W podróże lubi zabierać ze sobą szkicownik i cienkopisy.

+48 660 812 038
kamil@amjstudio.pl